Žaluzie od Michala +420 773 006 008

Žaluzie od Michala

Rolety i žaluzie den a noc

Rolety den a noc jsou dalším typem okenního záclony, který kombinuje dvě vrstvy látek různé transparentnosti, což umožňuje regulaci světla a soukromí v místnosti během dne i noci. Tyto rolety jsou známé také pod názvy „duorolky“ nebo „zabroušené rolety“

Rolety den a noc Kladno, Slaný, Beroun, Rakovník - Žaluzie od Michala - okna-zaluize.cz (2)

U vás do 48 hod.

Dojedu v nejkratším možném čase.

Zdarma

Zaměření a poradenství

Široká nabídka

typů, vzorů, látek.

Vyrábíme vše

na míru pro vaše okna.

Stín, soukromí a vaše volba pro žaluzie den a noc.

Rolety i žaluzie

Rolety „den a noc“ jsou praktickým a stylovým řešením pro okna v různých místnostech vašeho domu. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří chtějí mít maximální kontrolu nad světlem a soukromím a zároveň chtějí moderní a elegantní design. Tento typ rolet je dostupný v různých barvách a vzorech, což umožňuje snadné sladění s interiérem.

  • Když potřebujete soukromí nebo úplné zatemnění pro odpočinek v noci, můžete rolety „den a noc“ jednoduše posunout tak, aby průhledná a neprůhledná část byly na sebe stlačené. To zablokuje světlo a zajistí temnotu.
  • Plisé žaluzie lze také využít v noci pro soukromí a zatemnění místnosti. Stačí je spustit dolů a tím zablokovat světlo zvenčí.
  • Pokud si přejete úplné zatemnění, můžete zvolit plisé žaluzie s blackout (zatemňovacím) materiálem, který účinně blokuje průnik světla a zajišťuje optimální podmínky pro spánek.

Servis a opravy rolet i žaluzií

Další často žádaná služba jsou jejich opravy a další servis žaluzií. Rozbilo se Vám silonové lanko či řetízek žaluzie? Vypadla žaluzie z vedení či je špinavá? Poradíme co s tím dál.

Rolety den a noc Kladno, Slaný, Beroun, Rakovník - Žaluzie od Michala - okna-zaluize.cz (3)

Reference

Stanislav R.Stanislav R.
13:08 24 Jul 23
Profesionální přístup a rychlé jednání. I když jsem trochu upravil požadavek a změnil zadání nebyl žádný problém. Vřele doporučuji.
Vit BichnerVit Bichner
05:54 18 Jul 23
Rychlé řešení pro servis a seřízení oken , poradenství na úrovni a z praxe. Precizní řešení a realizace žaluzií a sítí do oken. Děkujeme a vřele doporučuji.
Anita KusniarikAnita Kusniarik
19:29 18 Jan 23
Už druhá objednávka, kompletní servis od zaměření až po montáž. Výhodná cena odpovídající kvalitě.Objednané sítě a žaluzie na okna a dveře sedí přesně. Vřele doporučuji.
Žaluzie ,Roletky , Dveřní i okenní sítě proti hmyzu na míru.Platba předem za materiál.Rychlé a korektním jednání.. naše plná spokojenost. Vybrali jsme si kvalitní materiály. Vřele doporučuji.
Verunka MesarčVerunka Mesarč
08:43 16 Jan 23
Nádherné žaluzie, super technicky vyreseno, jsme velmi spokojeni a moc doporucejeme !!!!!
Marian CurikMarian Curik
10:05 15 Jan 23
Na doporučení známych sme objednali interiérové žalúzie. Rychlost dodání a montáž na jedničku s hvězdičkou. Profiosionálny přístup samozřejmostí. Děkujeme, vidíme opět při inštalácií sítěk proti hmyzu.
Standa MihalStanda Mihal
12:46 13 Jan 23
Zaměření, montáž, kvalita žaluzií a sítí proti hmyzu plus servis oken za 5 hvězdiček. Bezkonkurenční cena za dalších 5 🙂 Menší problém s tlf komunikací, kdy pár dní trvalo, než jsme se dohnali, ale to při zaneprázdnění řemeslníků bývá. Každopádně doporučuji
js_loader

Rychlá poptávka žaluzií, rolet nebo jejich servisu

Moje poslední realizace žaluzií den a noc

Hledáte něco dalšího a nebo jste nenašly to, co jste hledaly?

Kam se podívat pro další služby?