Žaluzie od Michala +420 773 006 008

Žaluzie od Michala

Plisé žaluzie

Plisé žaluzie a rolety jsou tak oblíbené pro svou variabilitu. Plisé poskytují dostatek soukromí a dají se stahovat z obou stran, tedy ze shora i ze spodu. To je nespornou výhodou pro přesné řízení světla a tepla v místnosti.

Plisé žaluzie do oken Kladno, Slaný, Beroun, Rakovník - Žaluzie od Michala - okna-zaluize.cz (15)

U vás do 48 hod.

Dojedu v nejkratším možném čase.

Zdarma

Zaměření a poradenství

Široká nabídka

typů, vzorů, látek.

Vyrábíme vše

na míru pro vaše okna.

Stín, soukromí a vaše volba pro plisé žaluzie.

Plisé žaluzie den a noc

Plisé žaluzie jsou výbornou volbou pro stínění oken jak během dne, tak v noci. Jsou to rolety, které mají speciální tvarované lamely, které lze sklopit nahoru nebo dolů podle potřeby. Zde je několik informací o plisé žaluzi a jejich využití během dne a noci

  • Plisé žaluzie lze snadno nastavit tak, aby filtrovaly světlo a zajišťovaly optimální úroveň stínění. Můžete je položit do horní nebo dolní polohy podle toho, jakou chcete intenzitu světla.
  • Díky jejich tvaru a materiálu dokážou plisé žaluzie rozptylovat sluneční paprsky, což vám pomůže udržet interiér příjemně chladný a chránit vaše nábytek a podlahy před UV zářením.
  • Plisé žaluzie lze také využít v noci pro soukromí a zatemnění místnosti. Stačí je spustit dolů a tím zablokovat světlo zvenčí.
  • Pokud si přejete úplné zatemnění, můžete zvolit plisé žaluzie s blackout (zatemňovacím) materiálem, který účinně blokuje průnik světla a zajišťuje optimální podmínky pro spánek.

Servis a opravy plisé rolet a žaluzií

Další často žádaná služba jsou jejich opravy a další servis plisé žaluzií a rolet. Rozbilo se Vám silonové lanko či držadlo pro stahování plisé žaluzie? Vypadla žaluzie z vedení či je špinavá? Poradím Vám co s tím dál.

Plisé žaluzie do oken Kladno, Slaný, Beroun, Rakovník - Žaluzie od Michala - okna-zaluize.cz (10)

Plisé žaluzie jsou skvělým řešením i pro střešní okna. Tyto střešní okna často slouží k osvětlení a větrání podkroví, a plisé žaluzie mohou přinést několik výhod:

Při výběru plisé žaluzií pro střešní okna je důležité vzít v úvahu velikost a tvar okna, a také potřeby ohledně světla, izolace a soukromí. Mnoho výrobců nabízí plisé žaluzie přizpůsobené specifickým rozměrům střešních oken, což je ideální pro optimální funkčnost a estetiku.

Reference

Stanislav R.Stanislav R.
13:08 24 Jul 23
Profesionální přístup a rychlé jednání. I když jsem trochu upravil požadavek a změnil zadání nebyl žádný problém. Vřele doporučuji.
Vit BichnerVit Bichner
05:54 18 Jul 23
Rychlé řešení pro servis a seřízení oken , poradenství na úrovni a z praxe. Precizní řešení a realizace žaluzií a sítí do oken. Děkujeme a vřele doporučuji.
Anita KusniarikAnita Kusniarik
19:29 18 Jan 23
Už druhá objednávka, kompletní servis od zaměření až po montáž. Výhodná cena odpovídající kvalitě.Objednané sítě a žaluzie na okna a dveře sedí přesně. Vřele doporučuji.
Žaluzie ,Roletky , Dveřní i okenní sítě proti hmyzu na míru.Platba předem za materiál.Rychlé a korektním jednání.. naše plná spokojenost. Vybrali jsme si kvalitní materiály. Vřele doporučuji.
Verunka MesarčVerunka Mesarč
08:43 16 Jan 23
Nádherné žaluzie, super technicky vyreseno, jsme velmi spokojeni a moc doporucejeme !!!!!
Marian CurikMarian Curik
10:05 15 Jan 23
Na doporučení známych sme objednali interiérové žalúzie. Rychlost dodání a montáž na jedničku s hvězdičkou. Profiosionálny přístup samozřejmostí. Děkujeme, vidíme opět při inštalácií sítěk proti hmyzu.
Standa MihalStanda Mihal
12:46 13 Jan 23
Zaměření, montáž, kvalita žaluzií a sítí proti hmyzu plus servis oken za 5 hvězdiček. Bezkonkurenční cena za dalších 5 🙂 Menší problém s tlf komunikací, kdy pár dní trvalo, než jsme se dohnali, ale to při zaneprázdnění řemeslníků bývá. Každopádně doporučuji
js_loader

Rychlá poptávka žaluzií, rolet nebo jejich servisu

Plisé žaluzie do oken Kladno, Slaný, Beroun, Rakovník - Žaluzie od Michala - okna-zaluize.cz (13)

Tipy plisé rolet a žaluzií co jsou k dostání

Barvy: Na míru dle vzorníků
Rozměry: Na míru dle okna vašich požadavků
Vzorníky: Na vyžádání

Celkově jsou plisé žaluzie velmi flexibilní a elegantním řešením pro regulaci světla a soukromí v místnostech během dne i noci. Navíc mohou být estetickým doplňkem vašeho interiéru díky různým dostupným barvám a vzorům.

Jaké plisé dodáváme

Moje poslední realizace plisé rolet a žaluzií

Hledáte něco dalšího a nebo jste nenašly to, co jste hledaly?

Kam se podívat pro další služby?